Szanowni Państwo!

Sudecka Księgarnia Wysyłkowa w okresie od 24 do 31 sierpnia 2019 r. działała będzie w ograniczonym zakresie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy rejestrować i w miarę mozliwości potwierdzać na bieżąco, ale realizować dopiero po 1 września 2019 r. Bieżące wysyłki realizujemy do piątku, 23 sierpnia 2019 r.

Rośliny Sudetów (wyd. I)

Antykwariat » Wydawnictwa sudeckie

Cena:19.60

     Górskie szlaki Sudetów to nie tylko wspaniałe panoramy i niezapomniane widoki dolin, szczytów, potoków i scenerii skalnych, ale także różnorodny, kolorowy i pociągający świat roślin. Jest on pełen niespodzianek, zagadek i piękna.

     Bogactwo roślin sudeckich jest prawie nieprzebrane i na każdym niemal kroku, od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni, zachwyca zaskakującymi barwami i różnorodnością kształtów. Samych tylko roślin kwiatowych naliczono w Sudetach około 1200 gatunków, a przecież żyją tu jeszcze liczne rośliny zarodnikowe, np. paprotniki i mszaki...

 


Jerzy Fabiszewski: "Rośliny Sudetów". Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Warszawa 1971, wydanie I. Okładka twarda, format 12 x 17 cm, stron 160, ilustracje poszczególnych roślin i ich opis.

Cechy
Okładkatwarda
Data wydania1971, wyd. I
Format12 x 17 cm
Ilość stron160

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com