NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Wojna na Równinie Grodkowskiej (1945)

Książki, przewodniki » Pozostałe książki

Cena:22.90

Wojna na Równinie Grodkowskiej. Grodków i okolice w 1945 roku – to kolejny tomik z serii Śląsko-łużyckie bitwy i kampanie. Tym razem autorzy: Robert Primke, Maciej Szczerepa, Wojciech Szczerepa przedstawiają kulisy walk w lutym i marcu 1945 roku w rejonie Grodkowa na Opolszczyźnie. 

Praca oparta została głównie na źródłach niemieckich i radzieckich oraz materiałach archiwalnych. Ogromny wkład w jej powstanie wnieśli również poszukiwacze i miłośnicy militariów z Brzegu i Grodkowa. 

Zaletą książki są liczne fotografie, między innymi elementów uzbrojenia i wyposażenia znalezione na Równinie Grodkowskiej. 

-------------------------
Robert Primke, Maciej Szczerepa, Wojciech Szczerepa: ''Wojna na Równinie Grodkowskiej. Grodków i okolice w 1945 roku''. Seria: Śląsko-łużyckie bitwy i kampanie. Archiwum-System, Jelenia Góra 2009. Okładka miękka, format 14,5 x 20,5 cm, stron 92, czarno-białe ilustracje

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com