Podziemne tajemnice Gór Sowich, część 3

Książki, przewodniki » Pozostałe książki

Cena:31.50

     Prowadzona w Górach Sowich ekspedycja badawcza dobiegła końca. Wbrew cichym planom GKBZHwP w ciągnących się kilometrami podziemiach nie odnaleziono poszukiwanego OBIEKTU. Tymczasem w Polsce tylko kilka osób wie, że podobną akcję, do tej z Gór Sowich, kilkanaście dni temu przeprowadzono również na terenie Czechosłowacji. W dodatku z pełnym powodzeniem. Odnaleziony na dnie jednego z przygranicznych jezior i wydobyty z mułu OBIEKT poddano już wstępnej analizie w budynku czechosłowackiego MSW. 

     Jest 29 lipca 1964 roku. Rozpoczęte kilka miesięcy temu na terenie Polski i Czechosłowacji dwie niezależne operacje specjalne wkraczają w decydującą fazę. Członkowie ODESSY i innych organizacji zrzeszających hitlerowskich zbrodniarzy wojennych wiedzą, że gra toczy się o najwyższą stawkę. Najnowsze książki Bartosza Rdułtowskiego ukazują zupełnie nieznany aspekt powojennych badań podziemi w Górach Sowich. 


Bartosz Rdułtowski: ''Podziemne tajemnice Gór Sowich, część 3''. Wydawnictwo Technol, Kraków 2011. Okładka miękka, format 14,5 x 20 cm, stron 288, czarno-białe ilustracje

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com