Szanowni Państwo!

Sudecka Księgarnia Wysyłkowa w okresie od 8 do 24 sierpnia 2018 r. działała będzie w ograniczonym zakresie. Zamówienia złożone w tym czasie będziemy rejestrować i w miarę mozliwości potwierdzać na bieżąco, ale realizować dopiero po 25 sierpnia 2018 r. Bieżące wysyłki realizujemy do wtorku, 7 sierpnia 2018 r.

Gruzja (przewodnik)

Książki, przewodniki » Przewodniki inne

Cena:16.50

Bogato ilustrowany 72- stronicowy przewodnik oprowadzający po Gruzji. Przewodnik oprawiony jest w twardszą laminowaną okładkę, nazwy gruzińskie podane są w polskiej transkrypcji.

Autor, Jacek Gliński, zawarł w nim dużą ilość informacji ogólnych o Gruzji, informacji, które bardzo przybliżą obraz tego ciekawego kraju i pozwolą swobodnie się po nim poruszać. Jest tu opis wielu miejsc, które trzeba koniecznie zobaczyć. Całość jest zilustrowana ciekawymi, czasami wręcz unikatowymi fotografiami. Przewodnik zawiera też plan Tbilisi oraz mapę Gruzji ( w skali 1 : 900 000 ) z zaznaczonymi na niej atrakcjami turystycznymi.


Jacek Gliński: "Gruzja. Przewodnik". Studio PLAN, Wrocław. Okładka miękka, format 11 x 20 cm, stron 72, liczne kolorowe ilustracje, plany i mapy

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com