NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Ziemia Wołowska

Mapy » Wydawnictwo Plan

Cena:6.50

- Park Krajobrazowy Doliny Jezierzycy
- plan Wołowa i Brzegu Dolnego

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar powiatu wołowskiego z miastami Brzeg Dolny, Wołów i Wąsosz i zespołem klasztornym w Lubiążu, między dolinami Odry i Baryczy. Centrum tego obszaru zajmuje Park Krajobrazowy Doliny Jezierzycy. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych, szczególnie atrakcyjne miejsca zaznaczono żółtą ramką. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 5 m. Siatka geograficzna zgodna z GPS oparta na układzie WGS-84. Mapa zawiera aktualne plany Wołowa i Brzegu Dolnego w skali 1 : 10 000. Strona opisowa zawiera bogato ilustrowany fotografiami opis miejscowości, krain geograficznych, parków i rezerwatów z obszaru mapy.
Redakcja: Grzegorz Zwoliński

Mapa wydrukowana na papierze kartograficznym o gramaturze 100 g. Każdą mapę możemy wydrukować na tworzywie odpornym na działanie wody, po oprawieniu jej w metalowe rolki może służyć jako mapa ścienna.

---------------------------
Mapa aktualizowana w terenie ''Ziemia Wołowska''. Studio Wydawnicze PLAN, Wrocław 2008, wydanie I, skala 1:40 000

  
 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com