NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Opole 1:20 000, województwo opolskie 1:190 000

Mapy » Wydawnictwo Plan

Cena:7.70

Jest to mapa dwustronna, gdzie z jednej strony jest plan Opola, a z drugiej mapa województwa opolskiego.

Plan Opola w skali 1: 20 000 z powiększonym centrum w skali 1: 10 000 oraz ze spisem ulic. Plan aktualizowany w terenie. Obejmuje miasto w granicach dministracyjnych. 

Województwo opolskie w skali 1:190 000. Mapa zawiera aktualny przebieg dróg wraz z numeracją, odległości drogowe, granice powiatów i gmin, ponadto stacje paliw, hotele, parkingi, zabytki, zaznaczono wszystkie miejscowości. Mapa oprócz województwa obejmuje też pogranicze i obszar Wrocławia. Na obu mapach wkreślono współrzędne geograficzne zgodne z GPS.

-------------------------------------------
Mapa samochodowo-krajoznawcza ''Opole, województwo opolskie''. Wydawnictwo Plan, Wrocław. Plan Opola w skali 1:20 000, mapa województwa opolskiego w skali 1:190 000

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com