NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Góry Bystrzyckie, Orlickie, Stołowe, Masyw Śnieżnika

Mapy » Sygnatura

Cena:7.90

Mapa zawiera obszar od Skalnego Miasta po Międzylesie i Lądek-Zdrój. Skalne Miasto w skali 1:25 000, Park Narodowy Gór Stołowych. Mapa zawiera również m.in. czasy przejść, szlaki piesze, rowerowe, konne i narciarskie. Nazwy przystanków, skarby przyrodnicze i historyczne, schroniska. W Skalnym Mieście jak i na Szczelińcu jest rysunek skał.

Oprócz map są informacje geograficzne o pasmach górskich, wykaz schronisk PTTK i innych obiektów noclegowych w górach, informacja turystyczna i GOPR. Atutem jest plastyczne cieniowanie rzeźby terenu. Mapa z serii Rodzina sudecka.

-----------------------------------
Mapa turystyczna ''Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie, Góry Stołowe i Masyw Śnieżnika. Wydawnictwo Sygnatura, skala 1:50 000, mapa dwustronna

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com