NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Podróże w czasie. Dawne widoki Śląska...

Książki, przewodniki » Pozostałe książki

Cena:87.60

     Albrecht Haselbach - browarnik z Namysłowa - był miłośnikiem Śląskich starożytności. Na początku lat czterdziestych XX wieku udało mu się stworzyć największą kolekcję widoków topograficznych, jaka kiedykolwiek istniała na Śląsku. W niniejszej publikacji zamieszczono wybór najpiękniejszych i najbardziej interesujących rycin z kolekcji Haselbacha. Angelika Marsch, doskonała znawczyni tematu przedstawiła etapy rozwoju grafiki topograficznej na Śląsku od początków tego zjawiska po nadejście fotografii.

 

 


Angelika Marsch oraz Johanna Brade, Diana Codogni -Łańcucka, Arno Herzig i Henryk Waniek (tekst): "Podróże w czasie. Dawne widoki Śląska na grafikach z kolekcji Haselbacha". Wydawnictwo Via Nova, Wrocław. Okładka twarda, format 28,5 x 23,5 cm, stron 320. Publikacja zawiera 209 kolorowych grafik. Wydawnictwo dwujęzyczne, języki: polski i niemiecki.

 

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com