Szklarska Poręba i okolice 2 (Zeszyt wycieczkowy 3)

Książki, przewodniki » Pozostałe książki|Książki, przewodniki » Dla dzieci

Cena:11.80

     Gdzież ja Cię dzisiaj zabiorę! Do lasu i to jakiego! Nawet jeśli hasło „spacer w lesie” nie robi na Tobie specjalnego wrażenia, zapewniam Cię, że ten zrobi, bo las wokół wodospadu Szklarki to nie jest zwykły las. Dlaczego? Posłuchaj...

     Uważaj! Bo każdy Twój krok przybliża Cię do NAGRODY! Dostajesz plan sytuacji, zestaw zadań i... w drogę! Witaj przygodo! Czegóż trzeba więcej, by wakacje były udane? W zabieganym świecie trudno zaplanować i zorganizować wyprawę – dlatego powstał ZESZYT WYCIECZKOWY.

     I to nie jeden zeszyt! A w nim lekcje - nie w szkole, zeszyt - nie na stole, ale w lesie, przy wodospadzie, na skałce, parkowej ławeczce..., wszędzie tam, gdzie na dzieci czeka przygoda doświadczania, przeżywania i odkrywania Karkonoszy oraz ich okolic. W dodatku przygoda, która kończy się wspaniałą nagrodą!

     Już na te wakacje ruszamy z wydawaniem zeszytów wycieczkowych, bo edukacja regionalna to jeden z priorytetów, który uskuteczniamy w publikacjach Wydawnictwa Ad Rem. Szesnastokartkowe zeszyty są jak nić Ariadny – poprzez zabawy z mapą, atrakcyjnie podane ciekawostki historyczne i przyrodnicze, kolorowanki i krzyżówki, zadania, które trzeba wykonać w terenie – wiodą specjalnie wybranymi dla dzieci ścieżkami (podane informacje praktyczne) do kłębka, którym jest rzeczowa wiedza o naszym regionie. Ale to nie jedyne ich zadanie!

     Zeszyty pozwolą dzieciom uwierzyć we własne siły, doświadczyć tego, o czym się dowiadują, zaangażować się w naukę, której nawet nie podejrzewają, że nią jest! Mogą być traktowane jak przewodnik, zeszyt ćwiczeń i notatnik jednocześnie, można w nich pisać i po nich rysować, umieszczać w nich zdjęcia i wklejać tam kwiaty. Można, nadając im przez to pożądany, indywidualny charakter.

     Na każdego autora wolnej treści zeszytów, który prześle swoje dzieło do naszego Wydawnictwa czekają wspaniałe nagrody. Po sprawdzeniu, zeszyt oczywiście odsyłamy, bo kto by nie chciał zachować z wycieczki tak wyjątkowej pamiątki?

     Pierwsze zeszyty, dwa kuszące przygodą w Karpaczu, dwa wiodące ścieżkami Szklarskiej Poręby i dwa odkrywające tajemnice Jeleniej Góry - w sprzedaży jeszcze przed wakacjami. Nie czekaj na przygodę, sama do Ciebie nie przyjdzie! A dzieci na wakacjach nie lubią się nudzić:)

 


"Zeszyt wycieczkowy nr 3. Wodospad Szklarki - Chata Walońska - Czerwona Jama". Wydawnictwo Ad Rem, Jelenia Góra. Okładka miękka, format 14,5 x 20,5 cm, stron 16, liczne zadania i ciekawe opisy szlaku

 

Zobacz także:
pozostałe wydawnictwa z serii zeszytów wycieczkowych 

 

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com