Dostawa - tylko InPost

Od 17 marca 2020 roku (do odwołania), zamówione u nas wydawnictwa będziemy wysyłali tylko poprzez paczkomaty InPost, które dają możliwość bezkontaktowego sposobu wysyłania i dostarczania przesyłek

Księgarnia - braki

Zwracamy Państwa uwagę, że w obecnym okresie może się zdarzyć, że w magazynie nie będziemy mieć potrzebnej ilości wydawnictw. Do odwołania nie będziemy ich uzupełniać. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia

NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl

Riese. Przewodnik

Książki, przewodniki » Przewodniki sudeckie

Cena:29.40
 
Ocena:5.00, Głosy:2

     To nie jest typowy przewodnik. Zawartych tu informacji nie można traktować jako prawdy objawionej. Sensu stricto publikacja ta nie stanowi wartości historycznej. Może jedynie być postrzegana jako przedstawienie zbioru miejsc i opowieści świadków oraz legend z tym związanych. Reszta jest wolną interpretacją autora i osób z nim współpracujących.

     Pokażemy kompleks Riese widziany innymi oczami.Nie zawsze będzie to w zgodzie z obowiązującymi prawdami jakimi jesteśmy karmieni w oficjalnych publikacjach czy okrojonych wypowiedziach etatowych przewodników. Powszechnie wiadomo, że do dnia dzisiejszego niektóre aspekty II wojny światowej okrywa mrok tajemnicy. Dotyczy to także kompleksu Riese. Kto go budował to wiemy. Co tu robiono i jakie było jego przezanczenie - ilu "uczonych", tyle różnych teorii.

     My damy Wam tylko materiał do przemyślenia. To czego nie zobaczy jedna para oczu, zobaczy któraś z tysięcy innych. Może dzięki temu tajemnica Riese ujrzy światło dzienne?

 


Wincenty Jerzy Dróżyński: "Riese. Przewodnik". Wydawnictwo SWD, Poznań 2016. Okładka miękka, format 14,5 x 20,5 cm, stron 104, czarno-białe i kolorowe ilustracje.

 


Zobacz także:
Przewodnik po Riese Dariusza Kwietnia 

 

Komentarze

 • Andrzej Stokłosa
  2017-08-10 18:45
   

  Kupiłem na Osówce. Byłem w podziemiach polecam. Jak zacząłem czytać co moge zobaczyć do okoła.Jadłem i czytałem, rodzina bardzo zadowolona efekt WoW osiągnięty i podziemią jak i po spacerze po górze. Dobrze prowadzi.

 • Jerzy Stoik
  2017-08-05 08:56
   

  Kupiłem na Osówce i nie żałuję. Przewodnik rzeczywiście napisany w sposób u nas nie praktykowany. Jak ktoś chce się zarazić pasją poszukiwacza to jest lektura dla niego. Dodatkowym warunkiem jest zdolność do samodzielnego myślenia. Polecam.
  Jerzyk

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com